ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО
ТОВАРИСТВА «СУМБУД»

Проектні роботи

Проектні роботи – це роботи, пов’язані зі створення проектної документації на будівництво.

Генеральний план (ГП) – розділ проекту, де відображена точна прив’язка проектованого об’єкта на ділянці, містобудівна ситуація, а також рішення з озеленення, благоустрою, забезпечення доступу маломобільних груп, обсяги грунту (земляних мас).

Архітектурні рішення (АР) – розділ проектно-кошторисної документації, де точно визначено містобудівні, архітектурні та функціональні рішення.

Конструкції бетонні (КБ) – розділ у проекті, рішення якого забезпечують міцність і надійність будівельних конструкцій. В даному розділі чітко позначено з чого будується об’єкт і на яких фундаментах варто.

Водопровід і каналізація (ВК) – це розділ проектно-кошторисної документації, де відображені рішення для забезпечення проектованого об’єкта водопостачанням і водовідведенням.

Газопостачання – розділ проекту, який забезпечує можливість підключення об’єктів до мереж газопостачання і безпечне його використання.

Електротехнічні рішення (ЕР) – розділ у проекті, в якому позначені рішення по підключенню проектованих об’єктів до мереж електропостачання; безпечне та ефективне функціонування об’єктів.

Опалення, вентиляція і кондиціювання (ОВиК) – частина проекту, в якому зібрані рішення, які забезпечать проектований об’єкт теплом і вентиляцією. Дані рішення обов’язково відповідають високим вимогам енергоефективності. Цей розділ так само передбачає і систему кондиціонування.

Пожежна сигналізація (ПС) – розділ проектної документації відповідає за пожежну безпеку об’єкта.

Технологічні рішення (ТХ) – розділ проекту, в якому відображена компоновка і плани розміщення основного обладнання.

Проект організації будівництва (ПОС) – обов’язковий розділ проектної документації, в якому встановлені рішення до організації будівельного виробництва при новому будівництві, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення.

Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) – розділ проектно-кошторисної документації з заходами попереджувальними або обмежують небезпечні впливу планової діяльності на навколишнє середовище.

Проектно-кошторисна документація (СМ) – це розділ, який включає в себе всю інформацію про вартість будівництва: ціна будматеріалів, витрати на їх транспортування і збереження, розрахунки та обґрунтування витрат при введенні об’єкта в експлуатацію, підготовку території майбутнього будівництва, підключення об’єктів до комунікацій і озеленення прилеглої території.

Тепломеханічні рішення (ТМ) – розділ у складі проекту, який забезпечує правильну роботу котелень, теплових установок, а також їх технологічне обладнання.

Енергоефективність (ЕЕ) – розділ, в якому прийнято рішення щодо ефективного використання енергії, тобто «економії енергії».