ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО
ТОВАРИСТВА «СУМБУД»

Проект виконання робіт (ПВР)

Одним з основних розділів при будівництві об’єктів є проект виконання робіт (ПВР). Розробляється ПВР на основі матеріалів  проектної документації.

Проект виконання робіт містить детальну інформацію про технології та організації виконання всіх підготовчих і основних будівельних робіт на проектованому об’єкті. Матеріали і рішення проекту виконання робіт повинні забезпечувати якість, безпеку, надійність і своєчасність виконуваних робіт на об’єкті будівництва.

При розробці ПВР основна увага приділяється якості і характеристикам використовуваних матеріалів, конструкцій, будівельних машин  і устаткування.

Основний склад проекту виконання робіт регламентується державними будівельними нормами ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва», але він може бути доповнений або змінений в залежності від складності та призначення об’єкта.

Ми багато років займаємось розробкою проектів виконання робіт для об’єктів різних призначень. Якщо Вам необхідно розробити проект по організації і виконанню будівельних робіт – звертайтеся до нас.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.