ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО
ТОВАРИСТВА «СУМБУД»

Про нас

Проектне підприємство «СУМБУДПРОЕКТ» успішно працює на ринку проектування об’єктів будівництва в м. Суми з 01 січня 1991 року.

До основних напрямів діяльності нашого підприємства відноситься розроблення будівельних проектів. Надання послуг за принципом «від А до Я» дозволяє нам виконувати великі і малі проекти, над якими працює команда професіоналів. Ми пропонуємо різні об’єкти будівництва – від житлових комплексів, громадських, адміністративних, виробничих об’єктів до приватних будинків.

Наше підприємство виконує комплекс робіт, пов’язаних з майбутнім будівництвом (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, технічне переоснащення): розробка проектно-кошторисної документації, проекти виконання робіт, складання технічних паспортів, супровід при експертизі і авторський нагляд.

«СУМБУДПРОЕКТ» має комплект дозвільних документів, необхідних для проектування. Ми орієнтовані на проектування об’єктів як в нашому регіоні, так і по всій Україні. Наша гнучка цінова політика і високий професіоналізм команди дозволяють перетворити побажання Замовника в його можливості.

Ласкаво просимо!