ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО
ТОВАРИСТВА «СУМБУД»

Ергономіка – наука, яка дозволяє комплексно оцінити взаємодію людини зі знаряддями виробництва

Ергономіка – наука, яка дозволяє комплексно оцінити взаємодію людини зі знаряддями виробництва, навколишнім середовищем і обстановкою та створити умови, найбільш сприятливі безпеці, ефективності та комфортності процесу.

Ергономіка відповідає за створення комфортного інтер’єру, який буде відповідати особливостям конкретної людини. У цій науці поєднуються знання про психологію, анатомію та інші дисципліни, що дозволяє створити по-справжньому гармонійне і безпечне житло з ретельно продуманими деталями.

Ергономіка в дизайні інтер’єру відповідає за облаштування грамотного освітлення, підбір відповідних меблів, адекватне зонування простору. При оформленні квартири необхідно враховувати спосіб життя, звички, характер, а також фізіологічні особливості її мешканців, – саме цей принцип вважається головним для цієї науки.

Ергономіка офісу складається з раціонального планування робочого місця і приміщення в цілому. Основа раціонального планування офісного простору – поділ на робочі зони, створення максимально комфортних умов для роботи співробітників, як в команді, так і самостійно.